Beton towarowy

Wyłącznie pożądane parametry

To właśnie z betonu zbudowaliśmy fundamenty naszej działalności. Dlatego do produkcji betonu towarowego wykorzystujemy wyłącznie atestowane surowce od zaufanych dostawców. To, a także komputerowy system produkcji i zautomatyzowane węzły betoniarskie, pozwalają uzyskać jednorodny produkt o pożądanych parametrach. Wytwarzamy beton towarowy w szerokim zakresie klas wytrzymałościowych, w zależności od Państwa potrzeb.

Dla betonu towarowego nie ma lepszej alternatywy. Uzyskanie właściwej ilości mieszanki o ściśle określonych cechach, a w konsekwencji wymaganej wytrzymałości, jest możliwe wyłącznie w nowoczesnym systemie sterowania w betoniarni. Narażenie na zabrudzenie betonu lub oddziaływanie szkodliwych warunków atmosferycznych jest zerowe. W efekcie – wybór dostawy betonu towarowego pozwala oszczędzić fundusze, siły i surowce.

Co więcej, za produkcję betonu towarowego w Prefabrykatach Barkoczyn odpowiadają doświadczeni specjaliści. Duże zaplecze technologiczne pozwala nam zaoferować produkcję dowolnej ilości betonu – także według przekazanej receptury. Wszelkie nasze wyroby poddawane są także stałej kontroli prowadzonej przez wyspecjalizowane laboratorium budowlane. Dzięki temu produkowany beton towarowy wytwarzany jest zgodnie z zachowaniem właściwych norm.

Dostawy realizujemy w betonowozach, na zamówienie udostępniamy również pompy do wyładunku z obsługą. Tak dostarczony beton towarowy jest od razu gotowy do użycia. Dbamy o realizację zamówień w umówionym terminie, niezależnie od lokalizacji inwestycji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dostawa i wyładunek

Dostarczamy beton towarowy na budowy, oferujemy także rozładunek z wykorzystaniem pompy.

Atrakcyjne terminy

Nowoczesne technologie produkcji i doświadczeni pracownicy pozwalają zaoferować Państwu szybkie terminy realizacji.

Klasy betonu w ofercie

B 10 (C 8/10), B 15 (C 12/15), B 20 (C 16/20), B 25 (C 20/25), B 30 (C 25/30), B 37 (C 30/37), Piaski stabilizowane cementem od 1,5 MPA do 5 MPA

Duże zamówienia

Przy zamówieniu powyżej 30 m3 betonu towarowego ceny mogą ulec zmianie