Budownictwo mieszkaniowo-przemysłowe

Z myślą o przyszłości

Prefabrykaty betonowe dla budownictwa mieszkaniowo-przemysłowego projektujemy i produkujemy z uwzględnieniem nie tylko wymagań inwestorów. Także biorąc pod uwagę potrzeby ludzi, którzy będą z tych przestrzeni korzystać. Rodziny, które w nowych domach będą tworzyć własne historie. Pracowników i przedsiębiorców, którzy w halach i magazynach będą pracować na swoje sukcesy. Dlatego – tuż obok optymalnych kosztów dla wykonawcy – stawiamy na jakość surowców, nowoczesne technologie produkcji i wytrzymałe prefabrykaty betonowe.

Czasy tzw. wielkiej płyty już dawno się skończyły, a technologie prefabrykacji i jakość surowców ogromnie ewoluowały. Oferujemy architektom znacznie ciekawsze rozwiązania od tych, które spopularyzowały w Polsce budownictwo z prefabrykatów. W stałej ofercie są stropy i nadproża, które poza dobrymi wskaźnikami izolacji akustycznej i termicznej są przede wszystkim wytrzymałe. Co ważne, elementy te mogą być stosowane razem z technologią monolityczną. To pozwala na projektowanie i budowanie bez ograniczeń.

Oferujemy także produkcję prefabrykatów według własnego projektu. Komputerowy system produkcji oraz materiały wyłącznie od zaufanych dostawców pozwalają uzyskać każdą liczbę prefabrykatów o dokładnie takich samych parametrach i właściwościach. To, a także łatwy montaż elementów sprawia, że prefabrykaty betonowe są odpowiedzią na rosnące wymagania rynku deweloperskiego – trwałość rozwiązań, krótszy czas realizacji inwestycji oraz niższą cenę w porównaniu do tradycyjnych technologii.

Prefabrykowane stropy i inne sprawdzą się zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym – bez względu na przeznaczenie czy wielkość inwestycji. Cieszymy się zaufaniem zarówno dużych międzynarodowych firm, jak i mniejszych lokalnych przedsiębiorców. Oferujemy wyczerpujące doradztwo projektowe oraz zaangażowaną obsługę także po dokonaniu zamówienia.

ZOBACZ PREFABRYKATY
DLA BUDOWNICTWA MIESZKANIOWO-PRZEMYSŁOWEGO