Kontakt


  Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam wnikliwie poznać potrzeby Klientów. Jednak cały czas z uwagą wsłuchujemy się w każde zapytanie z osobna. Po to, żeby z całą pewnością przedstawić Państwu dopasowaną ofertę. Jesteśmy też otwarci na nowe wyzwania, dlatego chętnie porozmawiamy także o możliwości produkcji prefabrykatów i betonu towarowego według przekazanych projektów oraz receptur.

  Zachęcamy do kontaktu, czekamy na Państwa pytania.

  Przygotowanie odpowiedzi na poniższe zapytania przyspieszy termin przedstawienia oferty
  Jakie produkty?

  To podstawowa informacja, jakiej potrzebujemy do przygotowania wyceny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produkcji prefabrykatów betonowych oraz betonu towarowego. Oferujemy też doradztwo projektowe.

  Jaka ilość?

  Dokładne określenie zapotrzebowania pozwoli nam przygotować rzetelną ofertę. Obsługujemy wszystkie zamówienia, niezależnie od ich wielkości. Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny.

  Jaki termin realizacji?

  Nowoczesne technologie produkcji oraz rozwinięta baza sprzętu pozwalają nam zaoferować konkurencyjne terminy realizacji. Obsługujemy też zlecenia stałe, gwarantując łańcuch dostaw.

  Gdzie dostarczyć zamówienie?

  Zamówienia można odebrać z siedziby w Barkoczynie, ale możemy też je dowieźć we wskazane miejsca w Polsce. Przy większym zleceniu możemy zaoferować specjalną wycenę, według indywidualnej kalkulacji.

  Czy jest potrzebny rozładunek?

  Zamówienie rozładunku prefabrykatów to gwarancja bezpieczeństwa oraz dotrzymania terminu. Zamówione prefabrykaty transportowane są bezpośrednio z siedziby w Barkoczynie we wskazane miejsce, teren budowy lub np. magazyn, a następnie wyładowane przez przeszkolony zespół.