O nas – Barkoczyn

Produkcja dla przyszłości

Sednem naszej działalności jest produkcja prefabrykowanych elementów betonowych i żelbetowych oraz betonu towarowego. Wiemy, że od jakości naszej pracy zależy przebieg wielu inwestycji, a te składają się na naszą wspólną przyszłość i jakość życia. Dlatego dostarczanie solidnych materiałów budowlanych i rzetelna obsługa zamówienia to nasze punkty honoru.

Położenie w centralnym punkcie województwa pomorskiego umożliwia nam działać na szeroką skalę, a współpraca z doświadczonymi firmami spedycyjnymi pozwala nam docierać w każde miejsce kraju. Zaopatrujemy wykonawców wszystkich gałęzi budownictwa. Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny, niezależnie od rozmiaru inwestycji.

Innowacje

Stawiamy na nowoczesne technologie oraz ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań. Odkrywamy i rozwijamy możliwości dla Państwa korzyści.

Jakość

Trwałość i jakość betonu i prefabrykatów to nasza wizytówka. Na budowie nie ma miejsca na błędy, dlatego starannie i wnikliwie kontrolujemy produkcję.

Ludzie

Bez nich nie byłoby Prefabrykatów Barkoczyn. Nasi specjaliści – zespół produkcyjny, laboranci, projektanci i kierowcy to wykwalifikowana kadra.

Zlokalizowany jest w Nowym Barkoczynie, 50 km od Gdańska. Na 7,5 hektarowej powierzchni dysponujemy m.in. automatycznymi liniami produkcyjnymi wyposażonymi w wibroprasy renomowanej produkcji, szeregiem węzłów betoniarskich oraz bezpiecznym zapleczem magazynowym. To, a także komputerowy system sterowania produkcji pozwala na otrzymanie prefabrykatów i betonu wiernie oddających projekt lub recepturę.

Nawet najbardziej nowoczesna technologia musi być obsługiwana – u nas zajmują się tym wyspecjalizowani pracownicy. Część z nich tworzy nasz Zakład od wielu lat, a ich doświadczenie, wiedza i zaangażowanie są bezcenne na każdym etapie realizacji Państwa zlecenia. Sprawne wyceny produktów, terminowość i gwarancja stabilnego łańcucha dostaw, duże możliwości produkcyjne oraz utrzymywanie to nasze najważniejsze zobowiązania wobec Klientów. Spełnianie ich to nasza specjalność.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy nazywać się partnerami w biznesie. Wierzymy, że działając razem w oparciu o wspólne wartości, możemy dużo osiągnąć. Cieszymy się, że w takim gronie możemy realizować nasze cele strategiczne.